4554345443412-14.08.2016 – Gdańsk – CROPP BALTIC GAMES

Cropp Baltic Games to największy festiwal sportów ekstremalnych w Polsce, a zarazem jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie.

Ponownie zawodnicy z całego świata zmierzą się w efektownych dyscyplinach – deskorolka, BMX oraz nowość – DIRT MTB. Wszystko będzie się dziać w Gdańsku na specjalnie zaaranżowanym miasteczku festiwalowym. Jego sercen będą dwa wielkie skateparki oraz tor dirt’owy z ogromnymi hopami!

Ten festiwal to nie tylko sport, ale również muzyka! W namiocie koncertowym zagra m.in. Kuban, Guzior, Solar/Białas, DJ Kebs, Tuse, NOZ, a afterparty do białego rana rozrkęcą tacy artyści jak DJ Kebs, Tuse, Noz, DJ Wojak i wiele innych. Oprócz świetnych koncertów organizatorzy tworzą pierwszą edycję bitwy freestyleowej, w której rozstrzygnięte zostanie kto wygra “bitwe o Bałtyk!”

Kolejny raz odbędą się zawody taneczne HYPE UP, w którym zmierzą się najlepsi tancerze z całego kraju. Dodatkowe atrakcje to strefa tatuażu i barber shop, chillout zone, targi branżowe, zlot foodtracków oraz cała masa innych świętnych rzeczy! Nie można zapomnieć o ciekawych strefach sponsorskich – Monster Energy oraz marki odzieżowej Cropp.

Bilety można zamówić, m.in. na www.biletomat.pl

Więcej informacji znajdziecie na stronie balticgames.co

PLAKAT:

45erdgffdg

Rozpiska każdego dnia:

546trggdf

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ