Już 12. listopada do Zielonej Góry zawita KęKę!

Agencja Muzyczno-Eventowa Bashesh oraz Klub Studencki Wyspa z ogromną przyjemnością zapraszają na rap-news.eu na koncert KęKę, promujący album “Trzecie Rzeczy”, który odbędzie się 12.11.2016 w Zielonej Górze

Bilety: 30/35/40 PLN
Przedsprzedaż:
w AlienShop oraz online na abilet.pl, uzeciak.abilet.pl

Bilety będą dostępne także u naszych promotórów w Żarach i Zielonej Górze (info na stronie wydarzenia FB).

Miejsce: WySPa – Klub Studencki, Wojska Polskiego 65, Zielona Góra

Start: 20:00

Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

Wjazd: 16+ z pisemną zgodą rodziców, poniżej 16 roku życia wyłącznie z pełnolentnim opiekunem

KęKę – reprezentant Radomia narobił szumu albumem „Takie Rzeczy”, który ukazał się  w 2013 roku, nakładem PROSTO Label. W świecie pełnym nijakich i skrojonych pod medialny szablon rapowych debiutantów mocno wyróżniał się i przykuwał uwagę.

„Trzecie Rzeczy” to kolejny solowy album radomskiego rapera KęKę. Po ogromnym sukcesie dwóch pierwszych wydawnictw (Złota Płyta za „Takie Rzeczy”, Platynowa Płyta za „Nowe Rzeczy”, KęKę powraca aby domknąć cykl. Jak zapowiada artysta będzie to ostatni album z serii „Rzeczy”, Podobnie jak na dwóch poprzednich płytach , KęKę nie zaprosił do współpracy żadnych wykonawców poza producentami muzycznymi, dzięki czemu „Trzecie Rzeczy” zyskują bardzo osobisty wymiar.

Jest to niewątpliwie najbardziej dojrzały i przemyślany krążek w dorobku radomskiego rapera. KęKę po raz kolejny mówi o sobie, a tak naprawdę trochę o nas wszystkich. Wyjątkowo osobisty, momentami autoterapeutyczny charakter utworów Piotrka,  idzie w parze z ich ogromną popularnością wśród słuchaczy, czego dowodem jest świetne przyjęcie dwóch pierwszych singli promujących wydawnictwo Presja (4mln/ miesiąc wyśwtietleń w YT)  Smutek (4mln/ miesiąc wyświetleń w YT)

Za różnorodność warstwy muzycznej odpowiadają ;Uraz, PLN.Beatz, DonDe, Matek, Sergiusz, Kubi Producent, Świerzba, Deemz

Liczba miejsc ograniczona dlatego zapraszamy do wcześniejszego zakupu lub rezerwacji biletów.

Widzimy się na miejscu!

Więcej informacji:
– https://www.facebook.com/bashesh
– https://www.facebook.com/RadomKeKe
– www.bashesh.com

PLAKAT:

2016-11-12-keke-zielona-gora

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ