fot. kadr z klipu "Kwit"

Kilka dni temu pisaliśmy na rapnews.pl, że powstaje pierwszy płyta supergrupy Chillwagon, która zostanie wypuszczona do sprzedaży w „złotym dropie”. Ilość fizycznych egzemplarzy będzie ograniczona, ponieważ do obiegu trafi jedynie 15 tysięcy sztuk (taka sprzedaż jest potrzebna, aby w Polsce osiągnąć status złotej płyty).

Fani formacji, na której czele stoi Borixon, pytają wciąż o produkty odzieżowe z napisem „Chillwagon”. Czy kiedykolwiek takie powstaną? – Jest bardzo dużo zapytań. “Ku***, Borygo, merch, merch. Koszuleczki, bluzy, coś tam”. Kochani, Chillwagon to jest muzyka. To jest dzieło sztuki. Koszulki niech produkują ci, którzy są królami produkcji koszulek. A ja jestem królem muzycznym. Ja wydaję płytę. Sam. Wydajemy tę płytę sami. Złoty drop – 15 tys. egzemplarzy. Nigdy nie będzie dodruku. Nigdy nie będzie powtórki. Po prostu złoty drop. Bez żadnych koszulek, srulek. Płyty po stówce. Pasuje Wam? To jest sztuka, a nie jakieś byle gówno. – przekazał kielecki raper.

Z potwierdzonych informacji wynika, że na debiutanckim krążku Chillwagonu – obok gospodarzy: Borixon, Zetha, KoozaReTo, Żabson, Qry, Kizo, SecretRank – pojawi się również Kali.

Poniżej przykładowy, najnowszy utwór składu – „@”: