10 maja odbędzie się 10 edycja Juwenaliów UEK!

Wydarzenie na FB: DOŁĄCZ!

Zagrają:

R3hab – “Headlinerem tegorocznego Juwenalia UEK 2018 I Koncert Główny! Jego niesamowita praca oraz energia użyta to stworzenia wielu wspaniałych kawałków została doceniona przez miliony fanów na całym świecie przez co jest jednym z 25. najlepszych DJ-ów na świecie. Dodatkowo jego bardzo dobra znajomość i owocna współpraca z Skytech-em i Fafaq-iem spowodowały, że nie mógłby odmówić sobie i organizatorom na przyjazd do naszego kraju w celu stworzenia show przepełnionego niesamowitą energią podczas którego odczujemy X-plozje emocji!!”

Skytech & Fafaq – Fafaq to jeden z najpopularniejszych polskich DJ-ów i producentów. To muzyczny eksperymentator, który świetnie odnajduje się w każdym gatunku muzyki elektronicznej, a przekraczanie muzycznych granic to w zasadzie dla niego codzienność. Fafaq z pasją odkrywa nowe muzyczne lądy i swoimi odkryciami dzieli się ze swoimi fanami na całym świecie. Skytech natomiast stawia na mocne melodyjne utwory. Kawałek “Tiger”, który powstał dzięki współpracy z R3hab-em i Fafaq-iem, był w 2015 roku jednym z najczęściej granych numerów na całym świecie. Obaj DJ-e wywodzą sie z pokolenia artystów, którzy uznanie zdobywają szczególnie poza granicami naszego kraju. Mamy nadzieję, że dzięki Juwenalia UEK 2018 I Koncert Główny zyskają grono fanów również w swej ojczyźnie.

O.S.T.R. – inaczej Adam Ostrowski – muzyk, producent, instrumentalista, raper. Jeden z najbardziej pracowitych i utalentowanych artystów w Polsce. Od kilkunastu lat konsekwentnie podąża w raz obranym kierunku artystycznym. Na scenie hiphopowej w kraju osiągnął właściwie wszystko. Na Uniwersytet Ekonomiczny artysta przybywa “W drodze po szczęście” czyli z albumem który ukazał się początkiem tego roku.

Otsochodzi – to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Następnie wystąpił na uznanych festiwalach muzycznych (m.in Open’er Festival czy Hip Hop Kemp) oraz udzielił gościnnie na płytach zaprzyjaźnionych artystów (Włodi, Rasmentalism, VNM, The Returners, Sonar czy Flirtini). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. “Slam”. Obecnie promuje kolejne wydawnictwo. “Nowy Kolor” między innymi za pomocą singla o tym samym tytule, który ma obecnie ponad 24 miliony odtworzeń na Youtube! Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny – Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson czy Holak.

Dwa Sławy, czyli JaroSŁAW i RadoSŁAW, znani również publice jako Astek i Rado Radosny. To Łódzka ekipa założona w 2006 roku. Na swoim koncie mają już 6 albumów i nie zwalniają tempa. Ich twórczość jest coraz bardziej doceniana w branży, o czym świadczy to, że ich ostatnie dwa krążki osiągnęły statut Złotych Płyt. Dwa Sławy cechują się niebanalnym humorem w tekstach i świeżością beatów. Czy krakowska scena podczas Juwenalia UEK 2018 I Koncert Główny przypadnie im do gustu? Przekonamy się już w maju!

xxanaxx to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michał Wasilewski znany jako Atari WU. Wszystko zaczęło się, gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem. Michał zaś poszukiwał wokalistki o nietypowym, charakterystycznym głosie. Ich ścieżki skrzyżowały się w 2012 i już po kilku miesiącach światło dzienne ujrzał debiutancki singiel duetu zatytułowany “Disappear”. Poprzednie lata były dla zespołu Xxanaxx bardzo udane – to liczne występy na najbardziej znanych festiwalach m.in. Kraków Live Festival czy Męskie Granie. XXANAXX w wydaniu koncertowym to aktualnie 4-osobowy zespół, w skład którego poza Klaudią i Michałem wchodzą wokalista i klawiszowiec Wojtek Baranowski oraz perkusista Gniewomir Tomczyk.

Organizatorzy: Uniwersytet Ekonomiczny w KrakowieParlament Studencki Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK, ESN UEK Kraków

Facebook Comments