9. grudnia zapraszamy do poznańskiego Klubu u Bazyla

Zagrają: Eldo / Jotuze / Daniel Drumz + live band
Miejsce: Klub u Bazyla, Poznań
Otwarcie bram: 19:30
Start koncertu: 20:00

Bilety:
45 zł (I Pula) – LIMIT 100 SZTUK!
50 zł (II Pula)
55 zł (III Pula)
Punkty sprzedaży: winiarybookings.8merch.comEventim.plBiletomat.pl – bilety online, Media Markt, Saturn, Empik

Zapisz się do wydarzenia na Facebook’u!

Po świetnie przyjętych koncertach Grammatika na Openerze i Hip Hop Kempie ELDO rusza tej jesieni w trasę upamiętniającą okrągły jubileusz pracy twórczej.

Dokładnie 20 lat temu w warszawskim klubie Remont miał miejsce debiut sceniczny rapera, który wystąpił wtedy u boku kolegów z grupy Edytoriał. Po dwóch dekadach ELDO jest jedną z ikon polskiej kultury hip hop. Na swoim koncie ma autorstwo ponad 10 długogrających albumów, z których wiele ma w Polsce status klasycznych oraz setki zagranych koncertów, a 20. rok nieprzerwanej obecności na scenie czyni go jednym z najdłużej aktywnych raperów w Polsce.

W ramach trasy „20 lat mikrofony w rękach” na scenach 5 polskich miast będzie można usłyszeć najważniejsze utwory z dyskografii rapera i nie tylko. Na każdym z koncertów pojawi się także Jotuze – współzałożyciel Grammatika – z którym ELDO wykona numery legendarnego już warszawskiego składu. Zza konsolety wesprze ich Daniel Drumz, a to wszystko z akompaniamentem 4-osobowego instrumentalnego bandu.

NA TYM KONCERCIE MOŻESZ WESPRZEĆ DZIAŁANIA STOWARZYSZENIA Otwarte Klatki DORZUCAJĄC SIĘ DO PUSZKI NA NASZEJ BRAMCE.

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ