mat. pras.

Zapraszamy na szalony wieczór, w czasie którego swoje koncerty zagrają Sarius oraz PlanBe. Dwójka znakomitych artystów, dwie odmienne osobowości i dwa niepodrabialne style. To połączenie gwarantuje ogromną energię, która sprawi, że będzie to jeden z najlepszych hip-hopowych koncertów jakie miały miejsce w Radomiu!

Sarius to młody i utalentowany raper i wokalista, który pochodzi z mającego hip-hopowe tradycje częstochowskiego osiedla 1000-lecia. Na rynku zadebiutował w 2013 roku, wydanym nakładem Asfalt Records, albumem „Blisko leży obraz końca”. Od tamtego momentu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie, a przełomowym krążkiem okazał się dla niego zeszłoroczny Antihype, który został wydany w jego własnym labelu. Album w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskał bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017. Aktualnie Sarius promuje najnowsze wydawnictwo pod tytułem „Wszystko co złe”, który uzyskał status złotej płyty.

PlanBe uchodzi za jeden z największych talentów na polskiej scenie hip-hopowej, mówi się, że jest jednym z diamentów korony QueQuality.  Wachlarz inspiracji PlanaBe jest szeroki, ale w głównej mierze skupia się na brzmieniu Nowego Toronto, które przy swoich nietypowych podziałach rytmicznych zarazem wymusza kombinowanie z flow, jak daje spore pole do popisu do płynnego przechodzenia między rapem z pazurem a slowjamowym podśpiewywaniem. Artysta promować będzie swój najnowszy krążek, zatytułowany Moda, który ukaże się 18 stycznia.

Sarius x PlanBe w Radomiu
08.03.2019 r. start godz. 20:00
Klub Strefa G2, ul. Przemysłowa 20, Radom
Bilety: 1 pula – 40 PLN, 2 pula – 45 PLN, 3 pula – 50 PLN, 4 pula – 55 PLN

Interticket ➡ www.interticket.pl

Going ➡ going.pl

Biletomat ➡ www.biletomat.pl

Eventim www.eventim.pl

Oraz w salonach Empik, Saturn i Mediamarkt na terenie całego kraju.

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia poniżej 16 roku życia pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej. Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie.

Wzór zgody do pobrania: kliknij!

Organizator – Agencja Artystyczna Perspektywy, Kontakt: biuro@agencjaperspektywy.pl

Wydarzenie na facebooku: www.facebook.com/events/267925540542860