UNITED STATES OF NOISE II

WYDARZENIE FB : LINK

NULLIZMATYK – pochodzący z Wałbrzycha raper, producent, wydawca, współzałożyciel Trzeciego Wymiaru, z którym nagrał 5 płyt (4 z nich pokryły się złotem). Na swoim ostatnim solowym albumie “SPG Dystrykt” w perfekcyjnie wykonanym “10 minut bragga” śpiewał:
“czy to reggae czy rap,
metal, jazz, punk, blues, funk,
wszystkim tym stylom mówię guten tag!”
i od słów do czynów nawiązał współpracę z muzykami zaprawionymi we wszystkich wymienionych gatunkach. Zespół koncertowy tworzą:
Slime – od wielu lat reprezentant krajowej sceny winylowej, Mistrz Polski turntablistów, w autorskich setach łączy hip-hop, elektronikę, nu-jazz oraz down-tempo.
Stoker – na gitarze odmienia metal przez wszystkie przypadki, od death (Dissenter), przez grind (FAM) po łagodniejsze odmiany (Carbonville).
Sekcję rytmiczną tworzy Bartek Bednarz (bas) i Mateusz Chochołek (perkusja), którzy jazz, blues i funk wplatają m.in. od 2014 roku w grane na żywo podkłady do pojedynków freestyle podczas Wielkiej Rapsodii Świdnickiej.

https://www.facebook.com/NulloSPG

SZPECU – reprezentant formacji Nielegalny Towar. Z rapem związany od 9 roku życia, pierwsze teksty i występy publiczne zaliczał w 2005 roku w wieku lat 11, co bardziej utrzymywało się w charakterze zabawy, z której z biegiem czasu ukształtowała się ogromna zajawka i pasja. Lokalny patriota bardzo mocno związany z okolicznym Undergroundem.
W 2011 roku podjął próbę realizacji albumu, NIELEGALNY TOWAR MIXTAPE, nagrywanego w Error Studio, mając na celu ukazanie szerszemu gronu odbiorców kudowską rap scene, co w efekcie zaowocowało zacieśnieniem znajomości i utworzeniem grupy NT. Mocne brzmienie podwórka charakteryzujące twórczość na pewno
jest godne uwagi dojrzalszych koneserów Hip Hopu
Od 2005 roku z 14 realizowanych płyt solowych i we współpracy z przyjaciółmi, światło dzienne, póki co ujrzały tylko 5 z nich:

2008-Es3j 91′ – Reakcja Łańcuchowa
2010-Senior&Szpecu – Projekt Pozytyw
2012-Nielegalny Towar Mixtape
2014-Szpecu&Midas -Illegal Project
2015-SzpecuSolo – Mixtape
2016-NielegalnyTowar/SzpecuSolo – Kontrowersje
W przygotowaniu:
Szpecu&Midas- Koleżkowie z ławki
SzpecuSolo X Macios X Dj HWR- CHARISMATIC

https://www.facebook.com/szpecusolo

OZZY – pochodzący z Lubartowa raper, który.debiutował w 2009 roku wpuszczając do sieci swój pierwszy album “Magia”. Na swoim koncie ma dotychczas sześć płyt solowych. Obecne trwają prace nad kolejnym materiałem.
Finalista ogólnopolskiego przeglądu muzycznego MaxFloJam organizowanego przez wytwórnię MaxFloRecords oraz laureat nagrody internautów tego festiwalu. Zdobywca głównej nagrody na Hip Hop Lublin Fest 2013, półfinalista drugiej edycji programu Żywy Rap. W ciągu kilku lat występował na jednej scenie obok czołówki polskiej sceny rap. Na żywo wspierany przez dwóch hypemanów – Luxusa i Kubę.

https://www.facebook.com/ozzycompl

Po imprezie after party, na deckach dj Grubzze

Cena biletów: 25/35 zł
Bilety dostępne na: http://klubmagnetofon.8merch.com/services/store

Facebook Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ