Już 1 czerwca SB MaffijaSOLD OUT Agencja oraz Live2Listen zapraszają na koncert Bedoesa.

Start: 20.00
Wydarzenie na FB: ZAPISZ SIĘ!
Wjazd: 35/39/45 zł oraz 99 zł bilety VIP | można je zamówić na www.biletomat.pl

Bilet VIP:
– Spotkanie z artystą ( możliwość zrobienia zdjęcia, podpisania płyt, krótkiej rozmowy )
– plakat koncertu z autografem,
– SB Maffijne vlepki
– opaska VIP + Bilet kolekcjonerski
– wejście do klubu bez kolejki,

Miejsce: Iskra Pole Mokotowskie, ul. Wawelska 5, Warszawa

Bedoes | Najmłodszy Młody Wilk Popkillera i najmłodszy polski raper na szczycie OLiS. Jeden z najgłośniejszych i najmocniejszych debiutów wydawniczych w historii polskiego rapu, który pierwsze miliony w sieci zrobił przed… dwudziestką.

Raper przenosi typową dla SB kontrowersję na zupełnie nowy poziom, a zarazem jego wyszlifowany błyskawicznie styl, w przeciągu kilku lat sprawił, że stał się jednym z najbardziej obiecujących przedstawicieli nowej szkoły. Do SB Maffiji trafił zanim jeszcze dostał swój dowód osobisty.

“Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.

  • Ta płyta powstała po to “Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.
  • Album “Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

Więcej info na: SB MaffijaSOLD OUT Agencja oraz Live2Listen

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ